Кафедра урології
Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Четвер
19.09.2019
23:28

| RSS Головна | Наукова робота | Мій профіль | Вихід|  
| English |

Меню сайту

Мапа кафедри

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу


Наукова робота кафедри урології

     За часи існування кафедри основними напрямками наукової діяльності кафедри були діагностика та лікування гнійно-запальних захворювань нирок, хірургія сечокам’яної хвороби, урогінекологія, пластична та реконструктивна урологія, функціональна діагностика та радіологічні методи обстеження сечостатевих органів, термодіагностика та ультразвукові методи дослідження в урології. Наукові праці мають великий вплив на розвиток функціональної та клінічної медицини. Засновано українську лабораторію термодіагностики та відділення екстракорпорального руйнування каменів нирок, вперше в Україні розроблено нову операцію та запропоновано спеціальні інструменти для видалення пухлини передміхурової залози, розроблено класифікацію передраку та раку передміхурової залози та сечового міхура. Розроблено та впроваджено радіоізотопні методи обстеження (комп’ютерна динамічна та статична гамасцинтіграфія), емболізація ниркової артерії при пухлинах нирки. Розроблено і впроваджено нову методику аденомектомії, що дала великий медичний та соціально-економічний ефект. Запропоновано оригінальні методи оперативного видалення коралоподібних каменів нирок та електрорезекцію аденоми передміхурової залози на відкритому сечовому міхурі у хворих з великим ступенем операційного ризику. Розроблені та впроваджені методи гемо- та ентеросорбції при деяких урологічних захворюваннях, нова методика черезміхурової фістулорафії сечоміхурово-піхвових нориць.

    Основними напрямками наукової діяльності кафедри на даному етапі є розробка нових та оптимізація існуючих методів діагностики захворювань сечостатевої системи на базі використання малоінвазивних медичних технологій; вивчення патогенетичних механізмів уражень нирок та сечовивідних шляхів; розробка нових методичних підходів до лікування захворювань органів сечостатевої системи; вивчення етіопатогенетичних факторів чоловічої неплідності, особливостей патоспермії при екскреторно-токсичному безплідді, хромосомних аберацій та стану убіквітін-протеолізної системи у інфертильних чоловіків, репродуктивної ефективності оперативного лікування хворих на варікоцелє, обструктивну азооспермію; розробка алгоритму лікування подружнього безпліддя.

    Дисертації:

    Литвиненко Роман Анатолійович „Вплив хронічного простатиту на розвиток ранніх післяопераційних ускладнень у хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози, ускладнену гострою затримкою сечі”. Офіційний захист дисертації 14.02.2012 року.

    Клименко Ярослав Миколайович „Обгрунтування тактики лікування хворих з гострою затримкою сечі, обумовленою доброякісною гіперплазією передміхурової залози”.  Офіційний захист дисертації 19.09.2012 року.  

    Нікітін Олег Дмитрович „Патогенетичне обґрунтування лікування та профілактики захворювань у чоловіків, що призводять до подружнього безпліддя”. Дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук заплановано у 2011 році. Термін виконання – 2015 рік.  

 
Наукові видання 2012-2013 рр.
 
1. Урологія / за ред. С.П.Пасєчнікова.- Вінниця: Нова Книга, 2013.- 432 с.


2. Pasiechnikov S.P., Nikitin O.D., Lytvynenko R.A., Klimenko Y.M. et al. Urology. Study Guide for Practical Work for Medical Students // Vinnytsia, Nova Knyha.- 2012.-  172 p.

 
 


Наукові видання 2011-2012 рр.Журнали, які видаються за участю співробітників кафедри


 

Пошук

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Слухати радіо
Слухати Радіо

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz